lokata-walentynkowa-2013 Grupa Leszka Czarneckiego po raz kolejny korzysta z okazji i wprowadza „sezonowy” produkt oszczędnościowy do swojej oferty. Tylko dziś, z okazji międzynarodowego święta czerwonego serduszka i wyznawania wszystkim i wszystkiemu mułości, w GetinOnline i OpenOnline dostępna jest Lokata Walentynkowa.

Do dyspozycji mamy 5 miesięczny depozyt o oprocentowaniu 5,4% dostępny. Grupa jednak nie wszystkich kocha – lokata dostępna jest tylko dla klienta, który „nie posiada produktów depozytowych z oferty Getin Banku i Noble Banku (z wyłączeniem produktów depozytowych nabytych za pośrednictwem Dystrybutorów Open Finance i Home Broker)”.

Klasycznie – w zależności od wyboru „operatora” kwota minimalna to 500 zł (OpenOnline) lub 1000 zł (GetinOnline). Maksymalnie możemy zainwestować 1 000 000 zł na maksymalnie jednej lokacie. Kapitalizacja odsetek (mniej więcej 4,374% netto – po odliczeniu podatku Belki) następuje w dniu zakończenia lokaty. Każdy zainwestowany 1000 zł da nam zarobić przez 5 miesięcy około 22 zł.

Lokata możliwa jest do założenia w całości przez internet – wniosek złożony na stronie ważny jest przez 7 dni, a wkład jest w 100% gwarantowana przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Mamy więc całkiem nieźle oprocentowany produkt depozytowy (chociaż nawet w grupie L.Czarneckiego można znaleźć wyżej oprocentowane – np Lokata Bumerang) o dość dużej płynności.

Ciekawe czy na noc kupały też coś przygotują?

Podsumowując

czas trwania: 5 miesięcy
oprocentowanie: 5,4% (4,374% netto)
kwota minimalna: 1 000 zł
kwota maksymalna: 1 000 000 zł
strona produktu: www.getinonline.pl