Zgodnie z obietnicą nowy rok rozpoczynamy od udostępnienia nowej funkcjonalności na stronie. W związku z tym – dziś oficjalnie rusza platforma wymiany informacji – Interaktywne Finansowe FAQ. Znajdziecie tu nie tylko odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, ale również możecie sami pytania zadawać oraz udzielać na nie odpowiedzi innym.

Strona umożliwia samodzielne dodanie pytania, odpowiedź (bez logowania!) na już istniejące tematy, ocenę odpowiedzi innych użytkowników (metodą plus / minus), a wszyscy zarejestrowani, którzy dodali swoje pytania oprócz oceny poszczególnych odpowiedzi mogą wybrać jedną – ich zdaniem najbardziej trafną / pomocną wypowiedź.

Interaktywne Finansowe FAQ ma być agregatorem wiedzy nie tylko o prostych produktach inwestycyjnych, o których możecie przeczytać na stronie głównej, ale również o produktach takich jak pożyczki, kredyty, waluty czy wszystkich innych ściśle związanych z finansami.

Mamy nadzieję, że strona pozwoli na lepsze i szybsze znalezienie odpowiedzi na pojawiające się pytania i wątpliwości. Zapraszamy na podstawy-inwestowania.pl/pytania-i-odpowiedzi/