W związku z zapisami na akcje Giełdy Papierów Wartościowych Alior Bank wprowadził dwie promocje związane IPO. Pierwsza z nich to możliwość odzyskania prowizji za zakup akcji (z zapisach), druga to możliwość zdobycia dodatkowych 15 akcji giełdy.

Obie promocje opierają się na naszych (skutecznych) rekomendacjach. Pierwsza – 15 akcji GPW – dotyczy wszystkich, którzy zapiszą się na akcję GPW (oczywiście w domu maklerskim Alior Banku). Jeśli uda im się przekonać od 1 do 5 osób aby:

otworzyć w oddziale Alior Banku rachunek osobisty do 30.11.2010 r.; otrzymać minimum jeden wpływ na rachunek do 31 grudnia 2010 oraz wykonać kartą płatniczą debetową minimum jedną transakcję, która zostanie rozliczona do 31 grudnia 2010.

Wówczas – najpóźniej do 31 stycznia 2011 roku – otrzymają na swoje konto brokerskie 3 akcje GPW za każdego nowego, poleconego klienta – czyli w sumie do 15 akcji GPW gratis.

Tak naprawdę jest to nic innego jak płacenie za polecenie – około 120 do 150 zł za każdą nową osobę. Akcje GPW to tylko marketingowa zagrywka.

Druga promocja to 1+2 = 0. Dotyczy tych, którzy zapiszą się na akcje GPW i jednocześnie przekonają dwie inne osoby do otwarcia rachunku w Alior Banku i zapisu na te same akcje. Gdy te warunki zostaną spełnione wówczas cała trójka otrzyma zwrot kwoty prowizji jaką bank pobiera za zakup akcji przy zapisach. I tu ciekawostka – biorąc pod uwagę wielkość zapisów (max 100 akcji za max 4300 zł) i uwzględniając redukcję ponad rzędu 50% i więcej nasza prowizja i tak wyniesie w okolicach 20 zł.

Zapisy na akcje GPW kończą się 27 października.