Bank Pocztowy nie taki „pocztowy”

Bank Pocztowy powoli udowadnia, że świadczy o wiele lepszej jakości usługi niż jego „spółka matka” – Poczta Polska, która do szybkich, rzetelnych i niezawodnych nie należy.

Tymczasem Bank Pocztowy na swoich depozytach w połowie maja miał aż 700  mln złotych. Większość środków (ponad 440mln złotych) zgromadzone zostało przez klientów banku na półrocznej  lokacie o oprocentowaniu 5,5%.  Saldo pozostałych depozytów przekroczyło 250mln zł, a depozytów sprzedawanych za pośrednictwem internetu 60 mln zł.

Muszę przyznać, że jeśli chodzi o depozyty Bank Pocztowy od czasów lokaty Killer plasuje się prawie non stop w czołówce.

By | 2015-02-16T22:52:26+00:00 Maj 27th, 2010|Depozyty, Główna, Konta Oszczędnościowe, Lokaty, Mikroblog|4 komentarze

About the Author:

Paweł Choiński - autor bloga Podstawy-Inwestowania.pl.

4 komentarze

  1. jacho 12:01 Maj 27, 2010 at 12:01

    Przepraszam za OT, ale chciałbym zwrócić uwagę na fatalną czytelność Pańskiego bloga. Chodzi przede wszystkim o kolor i typ czcionki. Musi być bardziej widoczna! Najlepiej czarna. Inne mankamenty, które mnie osobiście rażą to wielkość czcionki paska tytułowego, jego czerwone tło i zbytnia wysokość.
    Pozdrawiam.

  2. Paweł Choiński 13:19 Maj 27, 2010 at 13:19

    Dziękuje za opinię – jest Pan pierwszą osobą, która wyraziła opinie nt czytelności bloga – faktycznie na niektórych monitorach czcionka może być zbyt mała i zbyt jasna. Postaram się to poprawić w najbliższych dniach.

  3. […] odkładamy (oszczędzamy). Świadczy o tym nie tylko wzrastająca ilość depozytów (pisałem np o depozytach w Banku Pocztowym) ale również ilość reklam produktów oszczędnościowych pojawiających się w mass […]

  4. […] się pośpieszyłem chwaląc Bank Pocztowy klika dni temu przy okazji publikacji stanu ich […]

Leave A Comment